úvod | balení dárků | předváděcí show a akce | svatební nabídka | zajímavosti, novinky | knihy | kontakt
darkovebaleni.cz kreativnikurzy.cz e-shop

Ozdobné balení dárků 3.díl

Po úspěšných dvou dílech knihy "Ozdobné balení dárků", vytvořila Radka Křivánková třetí pokračování, které vyjde koncem října 2005. Třetí kniha je rozdělena do tří základních kapitol - "Jak vyrobit krabičky", "Jak vtipně darovat peníze" a "Jak zabalit…?"
V první kapitole je 20 různých nápadů jak vyrobit krabičky. Jsou zde popsány jednoduché triky, podle kterých je možné vytvořit krabičku během pěti minut, ale například i krabička pro náročnější, vykládaná saténem.
Druhá část knížky je věnována peněžním dárkům a je nazvána: "Jak vtipně darovat peníze". Je v ní 20 nápadů, jak peníze předávat. Některé popisují, jak můžete vyrobit z bankovek motýlka, kytičku nebo hvězdu, jiné nápady jsou spojené zároveň s dárkem - například jak vtipně předat peníze spolu s bonboniérou nebo láhví dobrého pití.
V poslední části knihy se seznámíte s návody, jak si poradit s dárky, při jejichž balení se už mnozí pořádně natrápili. Například, jak zabalit velký kočárek na panenku, deštník, tenisovou raketu, pánvičku, květinu v květináči… Nejen, že je balení vždy originální, ale dárky jsou zabaleny tak, aby nebylo na první pohled poznat, co se pod obalem skrývá.
Tato knížka není již jen o tom, jak zabalit dárky, ale mnoho nápadů je zároveň možné použít a předat jako samostatný dárek. Kniha jistě překvapí svou originalitou a nevšedními nápady, které se mohou použít k jakýmkoliv příležitostem. Je určena všem, které potěší, když mohou dárek nebo obal vlastnoručně vyrobit a udělat tím radost druhým.
Všechny nápady jsou podrobně popsány, rozkresleny a vyfoceny. Kniha má formát A4, 100 stran, je na křídovém papíře, s barevnými fotografiemi.
Cena: 299,-Kč.

Kniha má pevnou vazbu, formát A4, 80 stran s barevnými fotografiemi a podrobnými nákresy na křídovém papíře. Cena je 299,-Kč.
K dostání je v našem e-shopu.
:o)