úvod | balení dárků | předváděcí show a akce | svatební nabídka | zajímavosti, novinky | knihy | kontakt
darkovebaleni.cz kreativnikurzy.cz e-shop

Novinky, zajímavostiNová kniha Radky Křivánkové
"Ozdobné balení dárků - 4.díl"


Ozdobné balení dárků - 4.díl

15. září vyjde další kniha, která je nejobsáhlejší a plná zcela nových nápadů. Najdete v ní přes 100 návodů nejen na balení dárků, ale i na výrobu krabiček, peněžní dárky, výrobu přání a nejrůznější mašle, květiny a ozdoby ze stuh i z papírů. Podle rozkreslených návodů můžete například zabalit láhev pro muže jako Formuli 1, ponožky proměnit v lahodné sushi, vyrobíte například krabičku, která vypadá jako žabka či více krabiček dohromady, které si obdarovaný může splést s pravou bonboniérou. Pokud chcete darovat peníze, můžete bankovky poskládat do různých tvarů - například hvězdice nebo kostky nebo věnovat roztrženou bankovku, která na první pohled může obdarovaného trochu vylekat, ale při podrobnějším prozkoumání zjistí, že se jedná pouze o žert. V kapitole věnované mašlím, ozdobám a květinám najdete mnoho nových nápadů na výrobu květin z papíru, ale i netradiční ozdoby jako například vyřezávaná písmenka v kruhu. V poslední části najdete návody a nápady, jak vyrobit přání a obálky - například 3D přání, přání z ručních papírů, vtipná přáníčka, která vypadají jako sušenky a mnoho dalších netradičních a vtipných nápadů.

Kniha bude slavnostně pokřtěna dne 15.září v 11.00 a 14.00 hodin na veletrhu Tendence na pražském Výstavišti a všichni jste srdečně zváni. Zde si můžete zakoupit nejen tuto novou knihu, ale i všechny knihy Radky Křivánkové, které jsou znovu vydané."Veselé Velikonoce"

PF 2011


"PF 2011"

Přeji všem krásný a úspěšný rok 2011, plný pozitivních změn :-) Radka Křivánková

PF 2011


"AMIRA ROSALIA"

Dne 27.10.2010 Radka Křivánková dostala ten nejkrásnější dárek ke svým 42. narozeninám - krásnou a zdravou dceru jménem Amira Rosalia...

AMIRA ROSALIA AMIRA ROSALIA AMIRA ROSALIA


"Živnostník roku"

Dne 9.září 2010 Radka Křivánková získala ocenění "Živnostník roku" v pražském kole a postupuje dále do celostátní soutěže. Porotu zaujal především nevšední a pestrý příběh této aktivní podnikatelky. Začínala podnikat zcela bez peněz a během patnácti let dosáhla mnoha velkých úspěchů. Dokázala vybudovat velkou firmu, kterou prošlo přes 700 zaměstnanců, vydala čtyři knihy, má dva zápisy Guinnessově knize rekordů, získala mnoho ocenění, balila dárky pro nejvýznamnější osobnosti a předává své zkušenosti na kurzech nejen v ČR, ale i v zahraničí...

zivnostnik_roku


Módní show v dárkovém balení

Majitelka Radka Křivánková pořádá nejrůznější akce a show v balení dárků. V dubnu 2007, v rámci představení nové kolekce německé módní značky Olsen, vytvořila a předvedla originální módní přehlídku z papírových modelů. V současné době spolupracuje i se špičkovými módními návrháři a připravuje další akce.Stali jsme se dovozci luxusních papírů z Izraele

Začátkem roku 2007 se podařilo navázat spolupráci s izraelskou firmou Turnowsky, která vyrábí exclusivní designové papíry, obdivované po celém světě, a stali jsme se jedinými dovozci pro ČR. Tyto papíry jsou exclusivní především svým ojedinělým designem a také zpracováním, které je velmi náročné na výrobu. Papíry mají barevný potisk s plastickými vzory, se zlatotiskem.Co o nás napsali?

Od r.1995, kdy vznikla firma Ozdobné balení dárků, vychází mnoho článků v nejrůznějších časopisech a novinách – například Puls, Květy, Praktická žena, Elle, Cosmopolitan, Marianne, Vlasta, Tina, Blesk, Madam Business, Mladý svět, Maminka, Jackie…

Zájem médií vznikl především díky originálnímu nápadu založit první firmu s touto službou v Čechách a díky netradičním a nápaditým způsobům dárkového balení.

Radka Křivánková je také častým hostem televizních a rozhlasových pořadů.. Ukázky některých článků si můžete přečíst zdeČtvrtý díl knihy "Ozdobné balení dárků""

Koncem r. 2006 vyšla již čtvrtá kniha OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ, tentokrát věnovaná dětem. Najdete v ní nové a jednoduché nápady, které lehce zvládnou i děti. I když je kniha určena především dětem, inspiraci v ní může najít kdokoliv. Veškeré nápady jsou stejně jako v předchozích knihách barevně vyfoceny, rozkresleny a podrobně popsány.

Více o knize.


Třetí díl knihy "Ozdobné balení dárků"

V říjnu 2005 vyšla další kniha "OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ - 3.díl", která je tentokrát věnovaná nápadům jak vyrobit krabičky, jak vtipně darovat peníze a jak zabalit dárky nejrůznějších tvarů. Třetí kniha je ještě obsáhlejší než předchozí dvě, všechny návody jsou podrobně rozkresleny, popsány a barevně vyobrazeny.

Více o knize.


Obchod "Ozdobné balení dárků"

V květnu 2005 byl otevřen první a největší obchod svého druhu v Čechách!
V tomto obchodě, který se nachází téměř v centru Prahy, v Legerově ulici č.3, a který má rozlohu 150m2, je největší výběr všech materiálů a pomůcek pro dárkové balení. Zároveň se zde vyrábějí krabice na zakázku, mašle, přáníčka a nejrůznější ozdoby na dárky a připravuje se zde zboží pro katalogový a internetový prodej. V tomto prostoru se pořádají i kurzy dárkového balení pod vedením majitelky firmy Radky Křivánkové.

Více o největším obchodě.


Druhý díl knihy "Ozdobné balení dárků"

V říjnu 2004 vyšlo pokračování úspěšné knihy o balení dárků s názvem "OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ - 2.díl". V této knize Radka Křivánková popsala ještě více nápadů, jak balit dárky, jak si jednoduše vyrobit různé ozdoby, mašle či květiny nejen na dárek. Stejně jako v prvním dílu je každý z 60 dárků barevně vyfocen, podrobně popsán a rozkreslen.

Více o knize.


První česká kniha o balení dárků

Koncem roku 2003 vyšla první česká kniha o balení dárků "OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ", která je zároveň i jednou z nejobsáhlejších knih na světě zabývajících se touto tématikou. Autorka Radka Křivánková vytvořila přes 50 nejrůznějších druhů dárkového balení, které jsou v knize podrobně rozkresleny, popsány a barevně vyfoceny.

Více o knize.


Dva zápisy v Guinnessově knize rekordů

Dne 7.6. 2002 byl vytvořen nový rekord, který byl zapsán do Guinnessovy knihy rekordů:
Největší luxusně zabalený dárek. Dárkem byl nákladní automobil IVECO o rozměrech 4 x 3 x 8m.
Dárek balila na festivalu rekordů a kuriozit v Pelhřimově Radka Křivánková - majitelka firmy Ozdobné balení dárků.

Dne 10.6. 2001 byl zapsán nový rekord do Guinnessovy knihy rekordů:
Nejmenší luxusně zabalený dárek. Dárkem je australský opál o průměru 3mm, který byl zabalen do dárkového papíru s vějířkem, převázán zlatou mašličkou a ozdoben peříčky. Velikost zabaleného dárku je 4 x 6 x 2mm.
Dárek balila Radka Křivánková - majitelka firmy Ozdobné balení dárků. Tento dárek je vystaven v Muzeu rekordů a kuriozit v Pelhřimově.K našim stálým a spokojeným zákazníkům patří i mnoho významných osobností kulturního i politického života

Například:
Lucie Bílá
Hana Zagorová a Štefan Margita
Daniel Hůlka
Jiří Korn
Lenka Filipová
Michal David
Marcela Holanová
Jana Štefánková
Lucie Borhyová
Karel Voříšek
Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Karel Šíp
Marek Eben
Jiří Lábus
Bára Basiková
Lubomír Brabec
Helena Vondráčková
Marie Rottrová
Dalibor a Adéla Gondíkovi
Petra Černocká
Naďa Urbánková
Josef Laufer
Karel a Vendula Svobodovi
Dara Rolins
Filip Renč
Barbora Nesvadbová
Leoš Mareš
...a mnoho dalších významných osobností


Kdo již dostal dárek od nás zabalený?

Například:
Princezna Diana v r.1996
prezident Václav Havel
Michael Gorbačov v r. 1999
prezident Václav Klaus
Karel Gott
japonský císařský pár
...a mnoho dalších významných osobností
:o)