úvod | balení dárků | předváděcí show a akce | svatební nabídka | zajímavosti, novinky | knihy | kontakt
darkovebaleni.cz kreativnikurzy.cz e-shop

Knihy

Čtvrtý díl knihy "Ozdobné balení dárků"

15. září vyjde další nová kniha Radky Křivánkové - "Oztdobné balení dárků - 4.díl"kniha, která je nejobsáhlejší a plná zcela nových nápadů. Najdete v ní přes 100 návodů nejen na balení dárků, ale i na výrobu krabiček, peněžní dárky, výrobu přání a nejrůznější mašle, květiny a ozdoby ze stuh i z papírů.

Více o knize.

Kniha "Ozdobné balení dárků pro děti"

Koncem r.2006 vychází již čtvrtá kniha OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ, tentokrát věnovaná dětem. Najdete v ní nové a jednoduché nápady, které lehce zvládnou i děti. I když je kniha určena především dětem, inspiraci v ní může najít kdokoliv. Veškeré nápady jsou stejně jako v předchozích knihách barevně vyfoceny, rozkresleny a podrobně popsány.

Více o knize.

Třetí díl knihy "Ozdobné balení dárků"

V říjnu 2005 vychází další kniha "OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ - 3.díl", která je tentokrát věnovaná nápadům jak vyrobit krabičky, jak vtipně darovat peníze a jak zabalit dárky nejrůznějších tvarů. Třetí kniha je ještě obsáhlejší než předchozí dvě, všechny návody jsou podrobně rozkresleny, popsány a barevně vyobrazeny.

Více o knize.

Druhý díl knihy "Ozdobné balení dárků"

V říjnu 2004 vyšlo pokračování úspěšné knihy o balení dárků s názvem "OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ - 2.díl". V této knize Radka Křivánková popsala ještě více nápadů, jak balit dárky, jak si jednoduše vyrobit různé ozdoby, mašle či květiny nejen na dárek. Stejně jako v prvním dílu je každý z 60 dárků barevně vyfocen, podrobně popsán a rozkreslen.

Více o knize.

První česká kniha o balení dárků

Koncem roku 2003 vyšla první česká kniha o balení dárků "OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ", která je zároveň i jednou z nejobsáhlejších knih na světě zabývajících se touto tématikou. Autorka Radka Křivánková vytvořila přes 50 nejrůznějších druhů dárkového balení, které jsou v knize podrobně rozkresleny, popsány a barevně vyfoceny.

Více o knize.