úvod | balení dárků | předváděcí show a akce | svatební nabídka | zajímavosti, novinky | knihy | kontakt
darkovebaleni.cz kreativnikurzy.cz e-shop

Dárkové balení - ukázky

Nabízíme největší výběr materiálů, doplňků a pomůcek pro dárkové balení. Můžete si přijít vybrat osobně do našeho obchodu „Ozdobné balení dárků“, kde vám zároveň vyrobíme krabici nebo nejrůznější mašle a ozdoby na dárky. Některé materiály a pomůcky nabízíme i v našem internetovém obchodě

Rádi vám ozdobně zabalíme jakékoliv dárky, jakékoliv množství i velikosti. Nabízíme široký výběr různých druhů dárkového balení od nejjednoduššího až po nejluxusnější, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky – například dárkové balení do ručních papírů, do látky, organzy, s látkovou mašlí, s ručně vyráběnými ozdobami, s perličkami, ozdobnými drátky, peříčky apod.

Tyto techniky jsou také podrobně rozkresleny a popsány v knihách Ozdobné balení dárků 1.- 4. díl a můžete se je naučit i na našich kurzech.

Ukázky - Rádi Vám zabalíme jakýkoli dárek.

Dárkové papíry

V našem obchodě najdete přes 200 druhů dárkových balicích papírů z celého světa – například z Thajska, Indie, Japonska, Izraele, Španělska, Švýcarska, Itálie, Německa...

Nabízíme klasické dárkové papíry, oboustranné, luxusní ruční papíry se zlatými a stříbrnými vlákny, ruční papíry zdobené zlatem, vyšívané papíry, luxusní papíry s hlubotiskem, fólie průhledné i neprůhledné, holografické fólie, ruční papíry se sušenými květy.

Novinkou jsou luxusní dárkové papíry z Izraele s vytlačovanými motivy, zdobené zlatotiskemNabízíme i kartony z vlnité lepenky k výrobě krabic v 16-ti barevných odstínech.

Stuhy, mašle

V našem obchodě najdete největší výběr stuh a mašlí - přes 300 druhů v šíři od 0,1 cm do 40 cm ve více než 30-ti barevných odstínech.

Provedení: metalické stuhy, matové, papírové, látkové s drátkem, tylové, šifonové, taftové, jutové, papírové provázky, ozdobné gumičky

Květiny a mašle ze stuh
Na zakázku vám rádi vyrobíme nejrůznější květiny, mašle a ozdoby k dárkům či na svatby.

Doplňky k dárkům
Vaše dárky můžeme, kromě mašlí, ozdobit i peříčky, perličkami, srdíčky, kytičkami, barevnými drátky, andělskými vlasy, metalickými vlákny, minikolíčky apod.

Dárkové tašky

na objednávku - papírové jednobarevné, papírové s potiskem, z ručního papíru se sušenými květy

Dárkové sáčky

na objednávku - v nejrůznějších rozměrech a barvách

Pomůcky na balení dárků

Nabízíme velký výběr pomůcek, které vám usnadní práci a pomohou krásně zabalit dárek.
Například rozřezávačky stuh, cik-cak nůžky, vlnovačky, aranžérské kleště, lepenky, ozdobné raznice, lepící pistole...
Naší velkou novinkou je výborný „pomocník na mašle“, díky kterému se vám lehce podaří uvázat mnoho druhů mašlí.
:o)